9. B připravila halloweenskou stezku pro 1.C
9. B připravila halloweenskou stezku pro 1.C

Halloweenskou stezku s deseti stanovišti po celé škole připravila 9.B pro své malé kamarády z 1.C, nad nimiž má třída patronát. "Všechny úkoly si deváťáci vymysleli a připravili ve svém volném čase o podzimních prázdninách, a často si s tím dali opravdu velkou práci - pekli perníčky pro zdobení, tvořili odměny v halloweenském stylu apod. Taková zodpovědnost, s jakou k prvňáčkům přistupují, rozhodně stojí za velkou pochvalu a poděkování," chválí svou třídu Petra Endlerová, tř. učitelka.
Na závěr haloweenské stezky hledali prvňáčci venku v areálu školy podzimní dárek - pro každého totiž vyrobili deváťáci ve školní dílně v hodině pracovní výchovy ze dřeva sovičku.
Nadšení prvňáčci hned druhý den vybarvovali obrázky pro své deváťáky a překvapili je s poděkováním v hodině češtiny. FOTOGALERIE