Šikulové u nás ve škole
Šikulové u nás ve škole
Když se po letních prázdninách sešli ve škole naši druháčci, přišli s návrhem pozvat k nám do školy Šikuly, protože mají moc dobré nápady na vyrábění.  Mluvili o tom a prosili tak dlouho, dokud paní učitelka nenašla kontakt na vysílání Šikulů a nenapsala jim. Zprvu vypadala situace spíše beznadějně. Dlouho nepřicházela odpověď, a tak po dalším mailování se třída konečně dočkala. Odpověď zněla: "Zrovna máme plno, ale vedeme vás v pořadí, na jaře se ozveme." Toto vyjádření  děti na půl roku uspokojilo, ale na jaře se znovu začaly ptát: "Kdy už přijedou ti Šikulové?"

A to už netrvalo dlouho, zavolala nám paní produkční, která nám oznámila termín návštěvy a předala všechny důležité informace. A tak jsme se konečně dočkali. Děti z 2.A a z 2.C si na chvilku vyzkoušely, jaké to je být před kamerou. Vytvořily čtyři skupiny a každá z nich pracovala na jednom výrobku s moderátory Janou a Ivem. Na jaké téma? To neprozradíme, nechte se překvapit. Zážitek to byl pro děti opravdu velký, celý štáb byl moc milý a všichni už se těší na vysílání v televizi, které bude 14. května 2017 na Déčku.

Odkaz: http://decko.ceskatelevize.cz/sikulove