Spolupráce se školou z Neugablonz
27.06.2018
Spolupráce se školou z Neugablonz
Ve dnech 14.-18.5. naši školu navštívili žáci a učitelé z Gustav-Leutelt-Schule Kaufbeuren/Neugablonz. V úterý se naši hosté společně s žáky naší školy rozjeli do Prahy.  Středu jsme prožili v Jablonci. Nejprve naše hosty přijal náměstek primátora pan Pleticha, poté se žáci naší školy ujali průvodcovství po zajímavých místech našeho města. Následovala prohlídka oběd a prohlídka školy.  Ve čtvrtek ráno jsme se vydali do horského střediska Harrachov, kde jsme navštívili místní sklárnu a přilehlé muzeum. Vzhledem k deštivému počasí jsme se vrátili do Jablonce. Po návratu se ale počasí umoudřilo, a tak i odpoledne strávily obě skupiny společně v okolí jablonecké přehrady sportem a hrami.
Tato spolupráce by měla pokračovat i v příštím školním roce, kdy by žáci naší školy měli vycestovat do Německa.