Vítejte na stránkách školy Liberecká 26

Škola se nachází v centru Jablonce n. N. První žáky přivítala v září 1982. V následujících letech se stala vyhledávanou pro rozšířenou výuku cizích jazyků (Aj, Nj, Fj, Šj, Rj). Vysokou kvalitu výuky ve všech předmětech potvrzují úspěchy žáků jak v soutěžích, tak při následném studiu. Žáci si mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků a účastnit se mnoha mimoškolních akcí. Díky úspěchům v dotačních programech získala škola finanční podporu, jež se odrazila v moderním zázemí pro výuku ve všech učebnách.

Dětem z 2. B předal vysvědčení robot

Vysvědčení dětem z 2. B letos předával robot z iQLANDIE, který se jmenuje Tespian....

Jídelníček pro 19.03.2024:

Polévka: slepičí vývar se sýrovým svítkem (A:1, 3, 7, 9)
Varianta A: vepřové nudličky po provensálsku, dušená rýže (A:1)
Varianta B: salát z černé čočky s kuřecím masem (A:3)
Dezert: vídeňský dort (A:1, 3, 7)
Pití: čaj, voda, ochucené mléko (A:7)

týdenní jídelníček
pocitadlo