Zvoneček

Dětský pěvecký sbor Zvoneček byl založen Věrou Antonínovou a Janou Hudskou v roce 1998 na ZŠ Liberecká v Jablonci nad Nisou pro děti z 1.stupně.
Každý rok má Zvoneček své již tradiční akce. Pravidelně jezdí zpívat do Domova důchodců v Pasekách, účastní se koncertů v Městském divadle (Tříkrálové zpívání, jarní sborová soutěž, Jablonecký hudební festival) a také akcí pořádaných Eurocentrem. Zpívá při zápisu dětí do prvních tříd nebo při rozsvěcení školního stromku a nesmíme zapomenout na úspěšná vystoupení v Bautzenu.

V současnosti vede sbor Libor Saska za klavírního doprovodu Dagmar Hromadové.

Trénujeme v pondělí od 13:15 do 14 hodin v hudebně. Zvoneček je určen pro děti od 2. do 4.třídy, neboť pro prvňáčky hezky funguje přípravný sbor Cimbálek.

Libor Saska

Vystoupení ve škole